Výrobci / značky
Kategorie      

Pečlivě vybíraný sortiment cílený výhradně pro cykloturistiku a expediční cyklistiku

Úvod Jak nakoupitO sortimentu

Cílem tohoto obchůdku je především zůstat přehledným a odborným. Není naším zájmem udělat si z domu logistické centrum a přeprodávat vše, co nám přijde pod ruku. Natožpak tahat různé blikačky, držáčky, zvonečky a další haraburdí z Číny. Náš sortiment pečlivě vybíráme převážně u oficiálních distributorů pro ČR, u kterých je zaručen kompletní servis a plná záruka. Malou část ale také tvoří produkty, které nejsou v ČR dostupné a my je pro vás dovážíme. Snažíme se převážně nabízet produkty, které máme odzkoušené my nebo naši kolegové a souvisí výhradně s cykloturistikou a expediční cyklistikou. Spoléháme na naše i vaše zkušenosti. Všechny tyto produkty se vám snažíme nabídnout za férové ceny s odborným servisem. Vážíme si také dobrých vztahů s našimi dodavateli a nikdy nepůjdeme do často sebezničující cenové války e-shopů, která nikam nevede a poškozuje všechny zúčastněné.

Pilíře sortimentu

Kola stvořená pro cykloturistiku

 

Česká cykloturistická kola, na jejichž vývoji se aktivně podílíme. Od počátku samotného vývoje jsou rám a všechny nezbytné detaily navrženy pro víkendovou cykloturistiku i náročné expedice. Turistická kola UB.bike jsou postavena na pružném a trvanlivém chrom-molybdenovém (25CrMo4rámu s jednou zeslabovanými trubkami, který je vybaven množstvím montážních bodů pro turistické nosiče, košíky na láhve na vodu, blatníky, stojánky a další příslušenství, které na správném cykloturistickém kole jednoduše nemohou chybět.

 

 Vodotěsné brašny, vaky a obaly

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout tyto legendární špičkové vodotěsné brašny a doplňky k nim. Ortlieb je dnes jednoznačně považovaný za světového lídra v tomto segmentu. Vyniká především pestrostí sortimentu, propracovaným řešením a nekompromisní kvalitou všech svých výrobků. Na všechny své výrobky poskytuje záruku 5 let! Díky velmi úzké vazbě na dovozce této značky do ČR vám můžeme poskytnout maximální servis. Umíme objednat vše, co Ortlieb vyrábí a má ve svém německém skladu.

Ocelové nosiče s 30ti letou zárukou

Mezi expedičními cyklisty netřeba tuto značku představovat. Pokud se potřebujete na nosič spolehnout, pak doporučujeme vybrat z našeho sortimentu tohoto německého výrobce, který při návrhu svých nosičů úzce spolupracuje s firmou Ortlieb. Na objednávku dokážeme opět nabídnout kompletní sortiment značky Tubus.

Legendární kožená sedla

Pokud zavzpomínáte na své dětství nebo se zeptáte vašich otců, jaká sedla byla nejpohodlnější, určitě se shodnete na pohodlí kožených sedel. Je sice třeba se o ně trochu starat, na oplátku však dostanete pohodlí, které nenabídne žádný jiný materiál. U nás si můžete vybrat z velkého sortimentu sedel a doplňků této legendární anglické značky. Na objednávku dokážeme nabídnout kompletní sortiment značky Brooks.

České stany prověřené těmi nejtěžšími expedicemi

Není nic ideálnějšího než kvalitní český výrobek s vynikajícím záručním i pozáručním servisem. Kvalitu stanů Jurek máme za leta používání osobně vyzkoušenou a zároveň máme velké srovnání s konkurencí přímo v terénu. Použité materiály a kvalita zpracování určitě patří ke světové špičce. Nabízíme široký sortiment stanů Jurek, na objednávku celý sortiment.

 

Promyšlené outdoorové vybavení

Lehké, extra skladné věcičky na cesty a expedice od této australské značky pomalu dobývají svět. Skládací nádobí a ultralehké věci z voděodolné Cordury patří k těm nejoblíbenějším. Sami jsme mnoho z nich vyzkoušeli a zařadili do našeho sortimentu.

 

Lehké péřové spacáky

Českou značku Warmpeace asi nemusíme dalekosáhle představovat. Mezi její dlouholetou chloubu patří šití kvalitních spacích pytlů, které jsme zařadili i my do našeho sortimentu. Lehké do malého objemu sbalitelné spací pytle z kvalitního kachního peří s vysokým loftem nacházejí na trhu mnoho příznivců, mezi které patříme i my.

 

Další významné značky v našem sortimentu

Kromě výše zmíněných značek, které tvoří jádro našeho sortimentu, nabízíme špičkové produkty německých firem SON (dynama v předním náboji s nejmenším vnitřním odporem na trhu, LED světla), Busch und Müller (LED osvětlení s nejlepší světovou optikou), Schwalbe (nejlepší expediční pláště Marathon) či ERGON (zdravotně navržené gripy), produkty lídra v solárním nabíjení - americkou značku GoalZero, navigace Garmin, německo-tchaj-wanský TOPEAK, další americké značky Burley (dětské a nákladní vozíky), Blackburn (kvalitní nářadí, pumpy, osvětlení a další), Crankbrothers (kvalitní nářadí, pedály, pumpy), Finish Line (špičková maziva a čistící prostředky), francouzký Zéfal (pumpy, zámky, zrcátka a další), japonskou Minouru (úchyty, držáky) nebo třeba české značky FORCE (komponenty a doplňky v rozumné kvalitě za dobrou cenu) a Sportarsenal (cenově dostupné brašny a brašničky pro lehkou nenáročnou cykloturistiku) a další.

 

 

 

Copyright 2015 - 2024 © kilometry.cz