Výrobci / značky
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Vítejte na stránkách pro cykloturisty a expediční cyklisty

Již delší dobu jsme postrádali v té obrovské spleti různých cyklistických obchodů přehledný a především odborný obchod, který bude úzce specializovaný na prodej kvalitního zboží pro nás cykloturisty a expediční cyklistiky, až jsme si ho nakonec udělali sami :-).

 

Cílem tohoto obchůdku je zde nabídnout pěkně pohromadě vše, co souvisí s cykloturistikou nebo expediční cyklistikou. A díky tomu, že jsme obklopeni mnoha kolegy, kteří mají mnoho expedičních zkušeností, budeme se Vám snažit především pomoci s vhodným výběrem vybavení a všeobecně poradit. Časem by proto měly přibývat články, recenze, ankety a bude vždy prostor pro seriózní diskuzi uživatelů. Chtěli bychom, aby pro Vás tyto stránky byly první volbou, když budete hledat inspiraci pro nové vybavení, řešit nějaký zapeklitý problém - třeba s uchycením nestandardního vybavení, získáte pozitivní či negativní zkušenosti s nějakým produktem, najdete nějaký zlepšovák, atd.

Sami budeme stále hledat různé specialitky, lahůdky a vychytávky, které bychom Vám zde mohli nabídnout. Budeme rádi za každý Váš podnět. Zpočátku to však bude především o vytvoření stabilní nabídky oblíbeného a vyzkoušeného zboží, vytvoření skladových zásob a vyjednávání s dodavateli. Věříme, že nám s tímto částečně pomůžete i Vy, čeká nás totiž ještě mnoho práce.

 

Na Vaší spolupráci i nákup se těší

 

                                                                                  Monika a Jirka Vackovi

Copyright 2015 - 2018 © kilometry.cz