Výrobci / značky
Kategorie      

Vítejte na stránkách pro cykloturisty a expediční cyklisty

Dlouhou dobu jsme postrádali v té obrovské spleti cyklistických obchodů přehledný a především odborný obchod, který je úzce specializovaný na prodej kvalitního zboží pro nás cykloturisty a expediční cyklisty, až jsme si ho nakonec udělali sami :-).

 

Cílem tohoto obchůdku je nabídnout pěkně pohromadě vše, co souvisí s cykloturistikou a expediční cyklistikou. Opomenout ale nechceme ani městskou cyklistiku, která obojí logicky doplňuje. Díky spolupráci s mnoha kolegy i díky našim dlouholetým zkušenostem a několika desítkám tisíc najetých expedičních kilometrů po celém světě jsme Vám připraveni pomoci s vhodným výběrem a všeobecně poradit. Chtěli bychom, aby pro Vás tyto stránky byly první volbou, když budete potřebovat nové vybavení nebo řešit nějaký zapeklitý problém, třeba s uchycením nestandardního vybavení. Kromě odzkoušených věcí také neustále hledáme různé specialitky, lahůdky a vychytávky, proto vítáme každý Váš podnět, zkušenost nebo recenzi.

Není vůbec jednoduché vybírat si pouze kvalitní a především fungující produkty od tolika dodavatelů, kteří po nás samozřejmě očekávají velké odběry. Proto nemůžeme a ani nechceme konkurovat pouze cenou, ale především odborným přístupem a kvalitou i přehledností sortimentu.

 

Na Vaší spolupráci i nákup se těší

 

                                                                                  Monika a Jirka Vackovi

Copyright 2015 - 2022 © kilometry.cz