Výrobci / značky

Možnosti doručení zboží po ČR a platba za něj

Úvod Doprava

Jak zaplatit?

1) Hotově při osobním odběru  (vystavujeme účtenku v souladu se zákonem o evidenci tržeb)


2) Platbou na účet - pokud nám důvěřujete, ideální způsob platby. Vystavíme Vám osobně zálohovou fakturu poté, co nejprve ověříme skutečnou skladovou dostupnost, případně dobu dodání. Proto nemějte obavy, tento doklad negeneruje hned po objednání automaticky systém jako u většiny e-shopů.


3) Na dobírku - zaplatíte až řidiči nebo na poště či pobočce Zásilkovny při převzetí zboží. Tento způsob je pro nás administrativně nejzdlouhavější a neumožňuje nám využít tzv. dropshipping, tedy zaslání zboží přímo ze skladu našich partnerů za mnohem příznivější cenu. Proto Vám nabízíme u některých produktů a při nákupu nad 5000 Kč dopravu zdarma podmíněnou ale platbou předem na náš účet.   

Příplatek za dobírku činí vždy 50 Kč

Osobní odběr po předchozí domluvě

- na adrese U Menhiru VI 237, 252 25 Zbuzany, Praha-západ

- na některém našem promítání

- na jiných akcích, kterých se účastníme (festivaly, veletrhy, atd.)

Dopravu zboží zdarma pouze v rámci ČR Vám poskytneme když:

1) Hodnota Vašeho nákupu překročí částku 3000,- včetně DPH, zaplatíte převodem na účet a jako dodací místo si vyberete jednu z mnoha poboček Zásilkovny.


2) Hodnota Vašeho nákupu překročí částku 5000,- včetně DPH a vy zaplatíte převodem na účet. Dopravce, který zásilku doručí kamkoliv po ČR, Vám sdělíme hned po odeslání spolu s číslem zásilky.

 

3) U některých vybraných produktů, kde najdete odkaz U tohoto produktu umíme dopravu zdarma, klikni zde! (více pod odkazem). I v tomto případě dopravce sami určujeme (většinou DPD nebo PPL). 


4) V případech, kde Vám ji sami nabídneme.

 

 

Dopravci a ceny za dopravu

Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.Cena služby 120 Kč včetně DPH (platba na účet)

 


Proč je Balík Na poštu tak výhodný?

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.

Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.

Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.

Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

  

 

 

Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo

e-mailu.


Cena služby 150 Kč včetně DPH (platba na účet)

 


Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.

Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel.

Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

 

Doporučené psaní - pro lehké a neobjemné zboží s hodnotou do 760 Kč, doba dodání 1-3 dny.

Cena služby 60 Kč včetně DPH (platba na účet)

 

 


Doručení zásilky na jednu z mnoha poboček Zásilkovny po ČR

 

 

Tento ekonomický způsob doručení nabízíme pro zásilky o hmotnosti do 10 kg. Po zaškrtnutí tohoto způsobu dopravy vyberete pobočku, kde byste si chtěli zásilku vyzvednout. Po vybrání pobočky se Vám pod ní objeví odkaz "Informace o pobočce", na který když kliknete, objeví se menší okno s mapkou, fotkou provozovny a otevírací dobou. Doba doručení na pobočku je maximálně 3 dny. Zásilku pak můžete sledovat zde. O možnosti vyzvednutí zboží budete informováni e-mailem a SMS ze strany Zásilkovny. Na výdejních místech Zásilkovny nelze po převzetí zásilky uplatňovat reklamace ze strany adresátů zásilek!

Cena služby: 

60 Kč včetně DPH (platba na účet) pro zásilky do 5 kg,

99 Kč včetně DPH (platba na účet) pro zásilky do 10 kg

Zdarma nad 3000 Kč při platbě na účet

 

 

 

Alternativní dopravce, kterého využíváme především pro výrobky Ortlieb, Brooks, Tern, SON, BM, atd. v případě dopravy zdarma nebo ve zvláštních případech. Doručení vždy probíhá na vámi vyplněnou doručovací adresu.

 

 

 

Alternativní dopravce v případě dopravy zdarma nebo ve zvláštních případech. Doručení vždy probíhá na vámi vyplněnou doručovací adresu.

 

 

 

Posílání na Slovensko

    Prostřednictvím služby Zásilkovna na jednu z poboček na Slovensku nebo na Vaši adresu

 

Zásilky do hmotnosti 10 kg posíláme na jednu z mnoha poboček Zásilkovny na Slovensku případně jejím prostřednictvím přímo na Vaši adresu. Zásilku zaplatíte buď na náš účet vedeným u Fio banky (konverzi měn řeší banky), nebo dobírkou v EUR (konverzi udělá systém Zásilkovny hned po našem zadání zásilky do systému aktuálním kurzem ČSOB deviza nákup sníženým o 1 %). Konverzi měn tedy my ovlivnit nemůžeme.

 

Cena služby: 

Na pobočku: 99 Kč (platba na účet zdarma, dobírka +50 Kč)

Na adresu: 150 Kč zásilky do 5 kg, 200 Kč zásilky do 10 kg (platba na účet zdarma, dobírka +50 Kč)

Zdarma dodání na pobočku při objednávce nad 5000 Kč a platbě na účet


Poznámka: Platbu na účet lze realizovat pouze na náš korunový účet v ČR (například jako mezinárodní platbu). V případě, že chcete platit v EUR, musíte tedy zvolit dobírku a systém Zásilkovny provede konverzi do EUR podle popsaného postupu výše. Vy pak zaplatíte na výdejním místě Zásilkovny nebo kurýrovi na Slovensku v EUR.  

Pokud Vám systém nenabídne všechny dostupné druhy dopravy nebo při přepravě specifických věcí, jako je například kolo, nás neváhejte prosím kontaktovat.


Copyright 2015 - 2019 © kilometry.cz