Výrobci / značky
Kategorie      

Proč nakoupit právě zde? Především proto, že sami chcete, koncept se Vám líbí a chcete nás podpořit v další práci :-)

Úvod Proč zde?

Jsme zapálení cyklonomádi s obrovskými zkušenostmi

Za poslední roky máme najeto několik desítek tisíc kilometrů jak po naší krásné vlasti, tak po světě. Ve větru, dešti, v zimě i ve vedru. S dětmi i bez nich. Na lehko i na těžko, s nákladními i dětskými vozíky, s "normálními" sériovými koly, na skládačkách i na expedičních speciálech. Vyzkoušeli jsme už opravdu pestrou škálu výbavy.

Je za námi jasná minulost, máme zřetelnou identitu, daníme v ČR

Od roku 2009 se prezentujeme v médiích, na různých festivalech, v knihovnách, po kulturních domech v celé ČR i na Slovensku. Napsali jsme sedm cestopisných knih. Podnikáme na adrese trvalého bydliště a daníme v ČR!

Prodáváme zboží, kterému věříme

Od počátku se držíme záměru nabízet především kvalitní a odzkoušené věci. S mnoha produkty máme velkou osobní zkušenost, některé pro změnu používají naši kolegové a u dalších už jen samotná značka a provedení hovoří za vše.

Mnoho produktů v naší nabídce představuje naprostou světovou špičku

Jsme hrdí na to, že nabízíme produkty takových značek, jako jsou Ortlieb, Tubus, SON, Busch und Müller, Brooks, Sea To Summit, VDO, Crankbrothers, Apidura, Jurek, Goal Zero, Klean Kanteen a další. Ostatně více se o našem sortimentu dozvíte zde.

Chceme nabízet výhradně vybavení pro cykloturistiku

Snažíme se o to, aby nabízený sortiment co nejvíce zapadal do našeho konceptu a měli jsme zde opravdu ty nejlepší a odzkoušené věcičky. Proto si vybíráme to nejlepší od několika výrobců. Tento koncept však s sebou v obchodu přináší jeden zásadní problém, nikdy u nikoho neuděláte natolik velké odběry, abyste se dostali na ty nejzajímavější nákupní ceny. I tak si ale myslíme, že jsme schopni nabízet produkty za velmi férové ceny s velkou přidanou hodnotou, o které se zmiňujeme právě zde.

Drtivá většina produktů pochází z oficiální české distribuce

Většinu produktů nakupujeme od oficiálních dovozců, kteří zajišťují maximální záruční i pozáruční servis. K individuálním dovozům se uchylujeme výjimečně a to především u produktů, které jsou zcela unikátní a na českém trhu chybí.

Snažíme se o přehlednost, přehlednost a zase přehlednost!

Vyvíjíme maximální úsilí, aby tato speciálka zůstala co nejvíce přehledná se zachováním pestrého výběru. Jelikož dáváme přednost kvalitní nabídce před ziskem z kdejaké "kraviny", nakupujeme především funkční vyzkoušené produkty úzce související s cykloturistikou, které navíc ručně administrujeme (nepoužíváme tzv. feedy, abychom bez jakékoliv kontroly okopírovali kolikrát nesmyslné texty ke zboží). Barevné varianty a různé velikosti řadíme pod jeden produkt, aby eshop zbytečně "nebobtnal".

Často k produktům doplňujeme technické informace, fotografie nebo je vážíme či měříme

Abychom Vám poskytli maximální možné informace, často musíme některé produkty zvážit či změřit. Mnohdy také u nich opravujeme mylné, nepřesné či zavádějící popisy. K některým produktům pak přidáváme naše více vypovídající fotografie.

Poradíme

Poradíme Vám my nebo někdo z našich kolegů. Jsme totiž obklopeni lidmi, kteří mají s drtivou většinou sortimentu praktickou osobní zkušenost. Jen se nebát zeptat!

 

Copyright 2015 - 2024 © kilometry.cz