Výrobci / značky
Kategorie      

Dětské vozíky za kolo

Úvod VozíkyDětské vozíky

Cyklovozíky pro děti Burley jsou již touto americkou značkou vyráběny od roku 1978. V dnešní době je to tak firma, která se dětskými cyklovozíky zabývá nejdelší dobu a její enormní zkušenosti a fakt, že mnozí její zaměstnanci tyto vozíky aktivně používají, je na konstrukci a na řešení jednotlivých detailů velmi dobře vidět. 

Burley dává přednost bezpečí, funkci a životnosti, před líbivostí, která je sice lákadlem při nákupu, ale z dlouhodobého hlediska je lepší, aby se s vozíkem dobře zacházelo, aby byl lehký a měl předvídatelné jízdní vlastnosti. O bezpečnosti ani nemluvě. 

Proto jsou všechny cyklovozíky Burley vyvedeny se zářivým, velmi dobře viditelným potahem, mají mnoho hliníkových dílů místo chabých plastových, plastové díly jsou vždy masivní a vyrobeny z velmi odolného materiálu atd.

V roce 2013 navíc Burley výrazně vylepšilo svůj systém odprení, který je dnes nastavitelný dle hmotnosti dětí/dítěte a rázem tak udělalo z těchto cyklovozíků snad nejpohodlnější turistické přívěsy na trhu. 


S vozíky Burley máme bohaté expediční zkušenosti a nenecháme na ně dopustit!

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 4 z celkových 4
Na stranu: produktů.
Copyright 2015 - 2024 © kilometry.cz