Výrobci / značky
Kategorie      

Zvonky a klaksony pro cykloturistická kola

Úvod DoplňkyZvonky a klaksony

 

Klakson nebo zvonek na řídítkách může být poměrně praktická věc i na turistickém kole, určitě nepatří jen na městská kola!

Proč osadit na řídítka zvonek?

Důvodů, proč si na řídítka svého turistického miláčka pořídit zvonek či jiný klakson je podle nás hned několik. Snad nejvíce se nám bude hodit na cyklostezkách, kde se často "motá" spousta lidí a pokud jsou k nám otočeni zády, nemají tušení, že se blížíme. Každý cykloturista i expediční cyklista rovněž často projíždí městy nebo vesnicemi a jsou občas situace, kdy je praktické na sebe nějak decentně upozornit. To může nastat ale i na úzké cestě či pěšině v krajině, kdy potřebujeme předjet kolegu nebo nějakého pěšího turistu. Jediné, kdy nám zvonek většinou moc nepomůže, je předjíždění hluchoněmé osoby nebo na rozehnání stáda volů. V tom druhém případě můžete ještě zkusit naší vychytávku - Blast Airhorn od firmy Biologic. Za výsledek ovšem neručíme :-).

Naše doporučení:

Pokud máte ještě volné místo na řídítkách pro malý jednoduchý zvonek, určtě ho využijete. Finančně je to tentokráte zanedbatelná záležitost.

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 10 z celkových 10
Malý paličkový zvonek

Malý paličkový zvonek

od 35,- Kč (1,40 €)
Elegantní celokovový zvonek

Elegantní celokovový zvonek

299,- Kč (11,96 €)
Klakson se vzduchovým měchem

Klakson se vzduchovým měchem

149,- Kč (5,96 €)
Na stranu: produktů.

Nejprodávanější zboží v této kategorii

Copyright 2015 - 2024 © kilometry.cz