Výrobci / značky
Kategorie      

Dárkové poukazy na výběr produktů v cykloturistické speciálce Kilometry.cz

Úvod Dárkové poukazy

 

Líbí se Vám náš koncept? Rádi byste potěšili někoho blízkého, ale nevíte čím? Dárkové poukazy na výběr zboží v určité hodnotě jsou dnes oblíbeným a vyhledávaným produktem, a tak ani my nechceme zůstat pozadu a nabízíme poukazy v několika nominálních hodnotách.

Jak dárkové poukazy fungují?

Každý poukaz má svůj jedinečný kód, který vložíte ještě před odesláním objednávky do políčka "Kód slevového kupónu". Po vložení kódu a odkliknutí povelu "Použít kupón" bude hodnota poukazu okamžitě odečtena od celkového nákupu. Váš nákup musí být samozřejmě roven nebo být vyšší, než je hodnota poukazu. 

Jakou mají dárkové poukazy platnost?

Dárkové poukazy jsou platné 6 měsíců od data jejich vydání/pořízení.

Jak si mohu dárkový poukaz koupit?

Nejjednodušší způsob je klasický nákup v e-shopu zde. (první produkt v kategorii VYCHYTÁVKY)

Jak mi poukaz doručíte?

Nejpraktičtější řešení je poslání poukazu elektronicky. Po připsání platby na náš účet Vám emailem odešleme dárkový poukaz s unikátním kódem a vyplněným datem platnosti v tiskovém formátu PDF. Vy si pak poukaz jen vytisknete.

Další variantou je poslání poukazu doporučeným psaním, případně s dalšími produkty, které vložíte s poukazem do objednávky.

Je to bezpečné? Nemůže poukaz někdo zneužít?

Jelikož se jedná o dárkový poukaz pro elektronický obchod, každý poukaz má vepsán unikátní kód, který se zadává do systému na konci nákupu. Poukaz proto nenechávejte nikde ležet a mějte jej raději uložen v obálce. Kód na poukazu je samozřejmě jednorázový, po jeho použití se stává neplatným.

 

Copyright 2015 - 2024 © kilometry.cz