Výrobci / značky
Kategorie      

Tubus

Úvod Tubus

Jen málo značek na světě věří svým výrobkům tak, že na ně poskytuje doživotní záruku. Tubus, německý výrobce nosičů, to musel kvůli německé legislativě, která neumožňuje poskytování doživotních záruk, vyřešit trochu jinak. Na své výrobky dostanete 30 let záruku, z toho první 3 roky dokonce mobilní. To v praxi znamená, že pokud se Vám náhodou v onu dobu například nosič zlomí na expedici, Tubus Vám zaručuje expresní zaslání nového kamkoliv na světě. Důležité je i zmínit dlouholetou spolupráci s Ortliebem, takže máte jistotu, že tyto brašny na nosiče Tubus perfektně padnou.

Nosiče Tubus jsou mezi dálkovými cyklisty známy jako nezničitelné.

Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 18 z celkových 18
Název Cena
TUBUS Cargo Classic - zadní nosič TUBUS Cargo Classic - zadní nosič

Nejoblíbenější nosič od Tubusu už od roku 1988. Tento nosič je základem pro všechny ostatní nosiče v tubusáckém programu. Nezáleží moc na tom, jestli každý den jezdíte do práce, nebo plánujete vyrazit na cestu kolem světa. Cargo obstojí v obojím stejně jako v jakýchkoliv dalších úkolech, které mu zadáte. Jeho odolnost byla potvrzena nejen při mnoha extrémních expedicích, ale stejně jako ostatní nosiče této německé značky, i Cargo podstoupilo mnoho testů, které si „předepisuje“ sama firma. Mezi nimi je například i test odolnosti proti slané vodě.

 

 

Kategorie:  Zadní nosiče
2 690,- Kč (107,60 €)
TUBUS Cargo Evo - zadní nosič TUBUS Cargo Evo - zadní nosič

Tubus Cargo je klasika mezi klasikami. Není snad oblíbenějšího nosiče mezi dálkovými cyklisty. Ovšem Evo je klasika vylepšená o moderní prvky tak, aby odpovídala ještě náročnějším požadavkům. V Tubusu vylepšili několik důležitých detailů a vzniklo Evo.

3D spodní uchycení k rámu lépe tlumí rázy od silnice a hlavička šroubku se do něj krásně schová. Stejně tak horní vzpěry, které upevňují nosič k rámu, jsou dnes odlehčené. Světlo chrání trubičky nosiče protažené směrem vzad. Jednoduše nosič, který je připraven s vámi žít dalších 25 let na silnici.

Kategorie:  Zadní nosiče
2 690,- Kč (107,60 €)
TUBUS Disco - zadní nosič pro kotoučové brzdy TUBUS Disco - zadní nosič pro kotoučové brzdy

Máte kotoučové brzdy a jen to nejlepší je pro vás akceptovatelné. Disco je navrženo tak, aby se dal namontovat na kola s kotoučovými brzdami bez nutnosti použít dodatečné díly pro upevnění. Stačí prostě namontovat, naložit a jet.


Poznámka: Pokud máte diskové brzdy a brzdový třmen uvnitř rámu, nikoli tedy na vnější straně vidlice, kde je s největší pravděpodobností kolize s uchycením běžných nosičů, můžete samozřejmě osadit standardní nosič, např. Tubus Cargo. Dokonce to doporučujeme.

 

Kategorie:  Zadní nosiče
2 990,- Kč (119,60 €)
TUBUS Grand Tour - zadní nosič TUBUS Grand Tour - zadní nosič

GRAND TOUR má potenciál stát se novou klasikou tubusů. Díky své úzké, ale funkční nakládací ploše kombinuje stabilitu a extrémní tuhost v jemném designu. Patky nosiče jsou zakončeny minimalistickým trubkovým designem. GRAND TOUR je prostě nosič pro pravé cyklonomády.

Kategorie:  Zadní nosiče
3 690,- Kč (147,60 €)
TUBUS Logo - zadní nosič TUBUS Logo - zadní nosič

Tubus logo vyniká úzkou stavbou a uchycením brašen o úroveň níže, což jednak zlepšuje stabilitu kola (těžiště se posune níže) a v některých případech řeší i kolizi s jinými doplňky. Tento nosič navíc ideálně padne na krátké rámy a dodává se i ve verzi pro 29" kola. Pro 26"/28" kola existuje ještě provedení z nerezové oceli.

Kategorie:  Zadní nosiče
od 2 990,- Kč (119,60 €)
TUBUS Vega - elegantní zadní nosič TUBUS Vega - elegantní zadní nosič
 • Material:  25CrMo4
 • Nosnost: 25 kg
 • Trubkový průměr: 10 mm
 • Barva: černá
 • 30 let záruka

Hmotnost: 513 g (montážní díly 138 g)

Kategorie:  Zadní nosiče
2 490,- Kč (99,60 €)
TUBUS Tara Stainless Steel - nerezový přední nosič TUBUS Tara Stainless Steel - nerezový přední nosič

Klasika mezi klasikami v elegantním leštěném nerezovém provedení. Naprosto jedinečný přední nosič vyráběný už 18 let k naprosté spokojenosti všech svých zákazníků. Jedná se o nejodolnější přední nosič od Tubusu. Variabilní možnost upevnění dává předpoklad, že jej namontujete i na tu nejneobvyklejší přední vidlici. K tomu připočítejte montážní body pro blatníky a montážní bod pro světlo v předním oblouku a bude z Vás nejšťastnější cyklista na světě.

Kategorie:  Přední nosiče
2 690,- Kč (107,60 €)
TUBUS Airy - titanový zadní nosič TUBUS Airy - titanový zadní nosič

Tento nosič je naprostým titánem mezi nosiči a navíc drží světový rekord v poměru mezi svou vlastní hmotností a nosností. Uveze více než stonásobek své vlastní váhy. Titan jako materiál je velmi náročný na proces výroby a Airy je první nosič na světě, který byl z tohoto materiálu vyroben. A právě materiál, ze kterého je stvořen mu dává obrovskou odolnost nejen proti namáhání za jízdy, ale i proti povětrnostním vlivům. Není se ani co divit, že Airy je virtuálně nezničitelné.

 

Kategorie:  Zadní nosiče
7 990,- Kč (319,60 €)
TUBUS Fat - zadní nosič pro fat biky TUBUS Fat - zadní nosič pro fat biky

Virtuálně nezničitelný cro-mo nosič od Tubusu určený pro tolik populární fat biky. Stejně jako jsou masivní tato kola, je masivní a odolný i tento nosič. Jeho vzhled je přímo brutální. Můžete jej s klidem vzít, kamkoliv Vás jen tlusté pneumatiky zavezou. S sebou si navíc snadno přibalíte až 30kg zavazadel.

 • pro kola 26" - 28"
 • materiál: 25CrMo4
 • nosnost: 30 kg
 • průměr trubek: 14 mm
 • maximální šířka pláště: 122 mm

Hmotnost: 1240 g

Kategorie:  Zadní nosiče
3 390,- Kč (135,60 €)
TUBUS Tara - přední nosič TUBUS Tara - přední nosič

Klasika mezi klasikami. Naprosto jedinečný přední nosič vyráběný už 18 let k naprosté spokojenosti všech svých zákazníků. Jedná se o nejodolnější přední nosič od Tubusu. Variabilní možnost upevnění dává předpoklad, že jej namontujete i na tu nejneobvyklejší přední vidlici. K tomu připočítejte montážní body pro blatníky a také variantu pro široké pláště a bude z Vás nejšťastnější cyklista na světě. Nová verze 2019 má navíc v předním oblouku montážní bod pro světlo.

Kategorie:  Přední nosiče
2 190,- Kč (87,60 €)
RACKTIME Fold It Adjustable 24" - 29" - složitelný zadní nosič RACKTIME Fold It Adjustable 24" - 29" - složitelný zadní nosič

Univerzální, praktický, kvalitně zpracovaný zadní nosič na kolo nastavitelný pro kola 24" až 29". RackTime Fold-it je kompatibilní se Snap-it adaptéry a lze na něj tedy přímo rychloupínat doplňky (košíky, brašny, atd.) s tímto systémem. Nosič je navíc složitelný do plocha, což může být například při transportech kol, kde je potřeba co nejmenší složitelný rozměr, výhodou. Nosič má i možnost uchycení pumpičky pod základnu.

 • barva: černá
 • pro kola 24-29"
 • nosnost: 25 kg

Hmotnost: 717 g

Kategorie:  Zadní nosiče
1 090,- Kč (43,60 €)
TUBUS Duo - přední nosič TUBUS Duo - přední nosič

Duo je přední nosič, který potřebuje ke svému uchycení otvory na vnější i vnitřní části pevné vidlice. Skládá se ze dvou dílů, každý se montuje na jednu stranu kola. Oproti verzi Tara nemá tento nosič obloukovou trubku přes kolo.

Kategorie:  Přední nosiče
2 190,- Kč (87,60 €)
RACKTIME Eco 2.0 Tour 28" - zadní nosič RACKTIME Eco 2.0 Tour 28" - zadní nosič

S nosičem Eco 2.0 Tour se Vám otvírá cesta k delším výletům. Oproti nosiči Eco byly přidány navíc boční trubky, které umožní snížit těžiště a rovněž můžete bez obav používat boční brašny, aniž by jste se museli vzdát horní brašny. Díky nastavitelným podpěrám se hodí téměř na každé kolo a díky systému SnapIt můžete používat spoustu příslušenství RackTime. Součástí nosiče je i pružinová klapka, která vše zafixuje i bez adaptéru SnapIt. Trubky o průměru 12 mm zároveň zajišťuji vysokou tuhost nosiče za jakékoliv situace. 

 • barva: černá
 • materiál: Al
 • pro 28" kola
 • nosnost: 25 kg
 • rychloupínací systém SnapIt pro příslušenství

Hmotnost: 920 g

Kategorie:  Zadní nosiče
820,- Kč (32,80 €)
RACKTIME Standit Shine - zadní nosič se světlem RACKTIME Standit Shine - zadní nosič se světlem

Pevný, univerzální a velice elegantní nosič s integrovaným zadním dynamovým světlem s parkovací funkcí od firmy Busch und Müller

 • materiál: hliník
 • barva: stříbrná, černá
 • průměr trubek: 10 mm
 • integrované zadní světlo připojitelné na dynamo
 • červená odrazka
 • nosnost: 30 kg
 • kompatibilní se SnapIt adaptérem
 • vyrobeno firmou Tubus

Hmotnost: 740 g

Kategorie:  Zadní nosiče
od 1 790,- Kč (71,60 €) 2 290,- Kč
TUBUS Grand Expedition - přední expediční nosič TUBUS Grand Expedition - přední expediční nosič

První kombinovaný přední nosič Tubus Vám opět zaručí velkou boční jízdní stabilitu díky nízkému těžišti a navíc nákladový prostor nahoře pro objemné věci, jako jsou například karimatky, spacák, stan, atd. To vše opět s velkou pevností i nosnostní při zachování velmi slušné hmotnosti. 30 letá záruka standardem. Rozloučte se s kompromisy na expedicích!

 • nosnost 18 kg
 • materiál: chrommolybdenová ocel 25CrMo4
 • použití na kolech s pevnými vidlicemi s očky a návarkem (26" - 28")
 • průměr trubek 12 mm

Hmotnost: 780 g

Kategorie:  Přední nosiče
4 290,- Kč (171,60 €) 4 390,- Kč
TUBUS - adaptér pro přední nosič se stojánkem TUBUS - adaptér pro přední nosič se stojánkem

 

 • Přední stojan pro přední nosiče TUBUS s adaptérem

 • Stabilizuje a zabrání přetáčení naloženého předního kola brašnami

 • Stojánek je výškově nastavitelný


Kategorie:  Stojany
1 290,- Kč (51,60 €)
TUBUS - prodlužovací patky na zadní nosič TUBUS - prodlužovací patky na zadní nosič

Prodlužovací patky na zadní nosiče Cargo Classic a Evo

 

 • umožní zvýšení nosiče, například pro 29" kola
 • v některých případech eliminuje kolizi s kotoučovou brzdou

 

Hmotnost: 66 gPoznámka: V případě, že si nejste jisti, zda nosič půjde na Vaše kolo, zašlete nám raději přesný typ kola, případně odkaz na kolo či fotku detailu zadního kola (detail pozice zadní kotoučové brzdy, atd.). Pokusíme se více poradit.

Kategorie:  Zadní nosiče
460,- Kč (18,40 €)
TUBUS set na montáž na pevnou vidlici bez horních matic TUBUS set na montáž na pevnou vidlici bez horních matic

Umožnuje namontovat přední nosiče TUBUS (kromě Dua) na vidlici bez horních matic (návarků)

Kategorie:  Přední nosiče
od 350,- Kč (14,- €)
Na stranu: produktů.
Copyright 2015 - 2021 © kilometry.cz