Výrobci / značky
Kategorie      

KATADYN

Úvod KATADYN

KATADYN GROUP se sídlem v Kempttahl (Švýcarsko) je předním světovým výrobcem individuálních systémů pro přípravu pitné vody určených pro cestovatele a příznivce sportů v přírodě. 

Společnost KATADYN si díky kvalitě a inovačnímu náskoku získala prominentní postavení a stala se světovou jedničkou s podílem převyšujícím 50 % světového trhu tohoto sortimentu. Historie firmy zahrnuje více než 80 let věnovaných vývoji a výrobě přenosných vodních filtrů, dezinfekčních prostředků a mobilních odsolovacích zařízení využívaných při suchozemském i námořním cestování. 

Všechny výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí, která se stala synonymem této značky. Tisíce cestovatelů, příznivců outdoorových aktivit, sportovců, ale i víkendových turistů a rodin s dětmi každým dnem ve chvílích volna nebo pracovního nasazení, rodinné dovolené nebo aktivního sportovního vyžití spoléhají na unikátní produkty KATADYN. 

Důvěra v moderní a ekologické řešení založené na prověřené švýcarské technologii představuje pro společnost KATADYN závazek a současně motivaci neustále vyvíjet a zdokonalovat výrobky, jejichž společným jmenovatelem je "bezpečná pitná voda".

Výrobky KATADYN určené pro profesionální využití jsou součástí vybavení speciálních armádních jednotek USA, Německa, Švýcarska a dalších států. Přenosné filtrační systémy a dezinfekční přípravky KATADYN se osvědčily v praktické činnosti vládních a neziskových mezinárodních organizací jako OSN, Unicef, Caritas, Červený kříž, Lékaři bez hranic a další, které poskytují humanitární a rozvojovou pomoc v zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky.

Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 9 z celkových 9
KATADYN BeFree - náhradní filtr

KATADYN BeFree - náhradní filtr

999,- Kč (39,96 €) 1 060,- Kč
KATADYN Hiker Pro - mechanický filtr na vodu

KATADYN Hiker Pro - mechanický filtr na vodu

2 490,- Kč (99,60 €) 2 640,- Kč
KATADYN Vario - mechanický filtr na vodu

KATADYN Vario - mechanický filtr na vodu

3 390,- Kč (135,60 €) 3 770,- Kč
Na stranu: produktů.
Copyright 2015 - 2024 © kilometry.cz