Výrobci / značky
Kategorie      

Cykloturistické a expediční skládačky Tern + příslušenství

Úvod KolaSkládací kola Tern
Přepravní obaly

Přepravní obaly

4 produkty
Brašny

Brašny

12 produktů
Nosiče a držáky

Nosiče a držáky

6 produktů
Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 5 z celkových 5
Název Cena
TERN Link B7 - skládací kolo 20" TERN Link B7 - skládací kolo 20"

Jednoduchost, solidnost a nízká hmotnost. To jsou přednosti, kterými vyniká základní model v nabídce značky Tern. Při vývoji Linku B7 se kladl důraz především na jeho funkčnost a praktičnost, ale také na přijatelnou cenu. Vzniklo tak skládací kolo, na kterém se vám bude dobře jezdit do práce stejně jako na výlety během dovolené. Rám je dostatečně tuhý a geometrie posezu je podobná klasickým kolům. Zvolené komponenty budou dobře fungovat i při každodenním používání. Po složení je Link B7 nejmenším kolem v nabídce Ternu a i jeho cena je příjemně malá. 

 

Poznámka: Oproti modelu Link C8 má B7 pneumatiky Kenda Kwest a nemá tzv. Luggage Socket, tedy navářku pro připevnění zavazadel na přední části rámu. Kola pochází z oficiální české distribuční sítě a předáváme či zasíláme je vždy nastavená. Váháte s výběrem vhodného modelu? Neváhejte nás kontaktovat!

 

Blatníky zdarma jako bonus!

 

Rozdíl mezi verzemi B7, C8, D8

 

Výrobce:  Tern
14 990,- Kč (599,60 €)
TERN Link B8 - skládací kolo 20" TERN Link B8 - skládací kolo 20"

Vyměňte výlety autem za výlety na kole. Tato výměna by neměla být složitá, ale zábavná a cenově dostupná. Link B8 vám umožní jezdit pohodlně po celý rok, s mechanickými kotoučovými brzdami, na které se můžete spolehnout i za mokrého počasí. Vybavte si kolo podle svého a uvidíte, jak jednoduchá a snadná může být vaše každodenní jízda.

 

 • 8 převodů pro stoupání a pohodlnou jízdu ve městě
 • Mechanické kotoučové brzdy pro jízdu za každého počasí
 • Příprava pro nástavec (Luggage socket) k upnutí různých košíků a brašen
 • Výškově nastavitelný teleskopický představec pro široké spektrum jezdců
 • Složeno za 10 sekund, aby se vešel pod stůl nebo do vlaku a autobusu
 • Volitelný zadní nosič pro převoz předmětů každodenní potřeby - zdarma
 • Volitelné blatníky pro deštivé dny - zdarma

Poznámka: Kola pochází z oficiální české distribuční sítě a předáváme či zasíláme je vždy nastavená. Doprava je zdarma. Váháte s výběrem vhodného modelu? Neváhejte nás kontaktovat!

 

Blatníky a zadní nosič zdarma jako bonus!

Výrobce:  Tern
16 990,- Kč (679,60 €)
TERN Link C8 - skládací kolo 20" TERN Link C8 - skládací kolo 20"

Spousta špičkových technologií Tern zabalených do skládacího kola střední cenové kategorie. To je Link C8. Univerzální skládačka vyladěná díky 3D kovanému sloupku řízení, zdvojenému zadnímu rámu technologie Tern TrussTM dobrým převodům a komfortním pneumatikám. To jsou důvody, proč ji mají lidé rádi. Nemluvě o tom, jak jednoduché je složit ji, schovat v bytě, umístit ve výtahu, převézt tramvají, vlakem či autobusem. Link C8 je skvělé kolo na každodenní použití při jízdách do práce, či za zábavou, ale jeho tuhý rám a vynikající geometrii oceníte i při delších výletech.

 

Rozdíl mezi verzemi B7, C8, D8


Poznámka: Kola pochází z oficiální české distribuční sítě a předáváme či zasíláme je vždy nastavená. Doprava je zdarma. Váháte s výběrem vhodného modelu? Neváhejte nás kontaktovat!

 

Blatníky zdarma jako bonus!

Výrobce:  Tern
20 990,- Kč (839,60 €)
TERN Link D8 - skládací kolo 20" TERN Link D8 - skládací kolo 20"

Od minulého roku získala skládačka Link D8 především dvoustěnné ráfky a nastavitelný představec AndrosTM, který byl od roku 2016 výrazně přepracován a vylepšen, a který umožňuje nastavit pozici řídítek pomocí dvou obrovských rychloupínáků během několika sekund. Můžete tak změnit pozici sezení klidně i podle toho, jakou máte zrovna náladu. Buď sportovně-silniční a nebo vyhlídkově-městskou. Zkombinujte lehký, tuhý a krásný rám s kvalitními komponenty a těmi nejlepšími technologiemi, které se v dnešním světě skládacích kol vyskytují. A dostanete Tern Link D8. OCL jointTM – skládací mechanismus hlavní rámové trubky je až neuvěřitelně pevný, lehce se skládá a perfektně vypadá. Stejně tak představec PhysisTM vás překvapí svou tuhostí, která je mezi skládacími koly unikátní. Stačí jediný pohled na jeho robustní vzhled a bude vám jasné, že o nějaké flexi u něj nemůže být ani řeč. Skvěle fungující řazení zaručí přehazovačka Neos, která byla vyvinuta speciálně pro malá kola.

Tern D8 díky nejpevnějším skládacím mechanismům doporučujeme zejména urostlejším jezdcům a pro velmi časté používání. Vyšší pořizovací ceny opravdu nebudete litovat.

 

Poznámka: Kolo je v základu bez nosiče a blatníků (nutno případně přikoupit). Kola pochází z oficiální české distribuční sítě a předáváme či zasíláme je vždy nastavená. Doprava je zdarma.

 

Rozdíl mezi verzemi B7, C8, D8


Blatníky zdarma jako bonus!

Výrobce:  Tern
23 990,- Kč (959,60 €)
TERN BYB P8 - ultra-kompaktní skládací kolo 20" TERN BYB P8 - ultra-kompaktní skládací kolo 20"

BYB je zkratkou slov Bring Your Bike aneb „Vem si svůj bajk“. A není se co divit, že jej v Ternu tak pojmenovali. BYB je o 30% menší než běžné skládačky s 20“ koly, a proto si jej můžete vzít téměř kamkoliv. Do kanceláře, do vlaku, do metra, nebo na jachtu či do karavanu. Do kufru běžného auta se vám jich vejde dokonce několik. Je to zkrátka nejmenší skládací kolo od technologického lídra ve svém oboru firmy Tern.

Když jej v Ternu vyvíjeli, jejich základním cílem bylo kolo, které bude velmi malé, a přitom s nekompromisními jízdními vlastnostmi. Proto má BYB 20“ kola, která z něj v kombinaci s tuhým rámem dělají skládačku, na které se skvěle jede, ale když stojí uložená na výšku třeba ve skříni, zabere jen minimum místa.

 • barva: stříbrná/modrá
 • kola: 20"
 • rám: ALU6061
 • počet převodů: 8
 • hmotnost: 14,3 kg
Výrobce:  Tern
33 990,- Kč (1 359,60 €)
Na stranu: produktů.
Copyright 2015 - 2022 © kilometry.cz