Výrobci / značky
Kategorie      

ORTLIEB Frame-Pack Toptube - vodotěsná rámová brašna na horní rámovou trubku

Úvod Bikepacking Brašny a obalyORTLIEB Frame-Pack Toptube - vodotěsná rámová brašna na horní rámovou trubku

ORTLIEB Frame-Pack Toptube - vodotěsná rámová brašna na horní rámovou trubku

Tato brašna je elegantním řešením pro všechny, kteří chtějí pro uložení nákladu využít prostor hlavního rámového trojúhelníku, zároveň ale nechtějí přijít o možnost vozit na rámu láhev. Tato rámová brašna nabízí řešení rovněž pro ty, kdo jezdí na celoodpruženém kole s omezeným prostorem v trojúhelníku rámu. Frame-Pack Toptube poskytuje 4 litry úložného prostoru ideálně využitelného pro přepravu těžšího a objemného nákladu jako jsou stanové tyčky, nářadí nebo zásoby jídla a zároveň pomáhá posunout těžiště dolů, čímž přispívá ke zlepšení jízdních vlastností obtěžkaného kola. A protože materiál i zipy brašny jsou vodotěsné, můžete si být jistí, že vaše věci zůstanou suché, i když se na své bikepackingové túře rozhodnete brodit řeku.
Rámovou brašnu Frame-Pack Toptube jednoduše přiděláte ke své horní rámové trubce a sedlovce pomocí pevných a silně přilnavých suchých zipů.

  • Objem: 4 l
  • Materiál: PS21R - nylon
  • Vodotěsnost: IP67 (se zipem), IP64 (rolovací)
  • Rozměry: 13 x 50 x 6 cm
  • Reflexní logo
  • 360° View   
Výrobce: Ortlieb

Varianty zboží

    barva hmotnost verze Dostupnost Katalogové číslo Cena
ORTLIEB Frame-Pack Toptube - vodotěsná rámová brašna na horní rámovou trubku black matt 200 g se zipem na objednávku F9942 3 090,- Kč (123,60 €)
 
ORTLIEB Frame-Pack Toptube - vodotěsná rámová brašna na horní rámovou trubku black matt 200 g rolovací skladem F9943 2 790,- Kč (111,60 €)
 
Copyright 2015 - 2022 © kilometry.cz