Výrobci / značky

Pravidla a podmínky pro dopravu zdarma u označených produktů

Úvod Doprava Doprava zdarma

Takto označený produkt Vám zašleme zdarma při splnění těchto podmínek:

  • Platba bude provedena předem na náš účet na základě zálohové faktury, kterou Vám osobně zašleme po zpracování Vaší objednávky a zablokování produktu/ů na skladě dodavatele. Po připsání platby na náš účet vystavíme "ostrou" fakturu, kterou Vám elektronicky pošleme jako potvrzení o zaplacení. V ten samý moment je objednané zboží připraveno k předání dopravci. V případě nedostupnost produktu Vás budeme nejprve informovat.
  • V objednávce musíte mít pouze produkt nebo produkty s uvedeným označením, případně další produkty značek Ortlieb, Brooks, Tubus, SON, Busch und Müller, Biologic či TERN. Je to z toho důvodu, že vybrané zboží odejde přímo ze skladu našeho velmi blízkého obchodního partnera k Vám. Ušetříme tím vlastně jednu dopravu (zboží neputuje nejprve k nám a potom k Vám), kterou Vám věnujeme jako bonus.
  • Pokud souhlasíte, že Vám zboží doručí přepravce nasmlouvaný naším partnerem (většinou PPL, DPD či GLS), napište nám raději do poznámky u objednávky "Chtěl/la bych přepravu zdarma" a my Vám dopravu na faktuře škrtneme. Systém eshopu bohužel není tak sofistikovaný, aby uměl tento případ rozpoznat a dopravu neúčtovat.

Poznámka: Většina produktů s tímto zvýhodněním bývá okamžitě skladově dostupná na skladě partnera a po připsání platby i okamžitě k odeslání. Vše je tak stejně rychlé, jako by zboží bylo na našem skladě. Pokud máte účet u FIO banky, platební transakce je vyřízena během několika minut, u většiny ostatních bank do druhého dne. Vaši objednávku navíc umíme v tomto případě zprocesovat odkudkoliv (když cestujeme, jsme na vícedenní promítací šňůře, atd.). V případě potřeby rychlého dodání je vždy lépe nás kontaktovat.

Copyright 2015 - 2019 © kilometry.cz